Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Noul nostru coleg: - Colecteaza și sintetizeaza datele preliminare in vederea elaborarii rapoartelor specifice; - Definește instrumentele de control și indicatorii de performanță in vederea monitorizarii evoluției activității și a anticipării eventualelor neconcordanțe; - Elaboreaza rapoarte săptămânale și lunare pentru a determina indicatori de performanță; - Realizeaza studii și situații specifice; - Asistă comitetele operaționale in realizarea unor misiuni specifice sau a unor analize punctuale. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Ne mărim echipa si dorim sa te alături colegilor noștri daca te regăsești in atributele următoare: - Riguros ; - Cu spirit analitic; - Având capacitatea de a căuta și de a sintetiza informațiile; - Atent la detalii; - Cu inițiativă. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Cunoștințe solide de Excel /OLAP / VBA / baze de date - Cunoștinte de limba franceză (nivel B2) – obligatoriu ; - Cunoștințe de limba engleză - conversațional ; - Studii în domeniul informatic- obligatoriu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja