Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Colegii mei te vor ajuta să înveți ce înseamnă: - Prospectarea piaței și identificarea de noi furnizori care să satisfacă nevoile de mobilitate ale salariațiilor grupului de firme; - Propunerea de noi modalități de organizare a deplasărilor interne și externe pentru a optimiza costurile; - Rezervarea și achiziționarea biletelor de avion sau de tren; - Gestionarea fluxului de deplasări ; - Informarea interlocutorilor privind condițiile de cazare și suportul de care beneficiază aceștia pe timpul deplasării ; - La cererea Office Manager-ului livrarea rapoartelor privind activitatea și stadiul deplasărilor interne și externe; - Respectarea normelor legale privind confidențialitatea datelor și informațiilor.

Cerinte

Candidatul ideal: Avem o echipă tânără și dinamică pentru care căutăm inca un super coleg(a). Cum am vrea noi să fii: Ne dorim, în primul rând, să ai un bun nivel de comunicare în limba engleza( nivel avansat) si franceza( nivel mediu). De asemenea, viitorul nostru coleg ar trebui să aibă experiență în activități administrative și o bună capacitate prioritizare. Experiența într-o agenție de turism este considerată un real avantaj. Dacă autonomia, adaptabilitatea și firea dinamică te definesc, atunci dorim să te cunoaștem! Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja