Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -Trebuie sa faci tot ce tine de copil (menaj usor, mancare pentru copii etc.) -Dus- adus copiii de la scoala -Gatit usor -Respectat regulile impuse de mama in educarea copilului -plata neta, saptamanala de MINIM 65GBP (se modifica in functie de CE) -camera privata si toate 3 mesele incluse; daca ai sta in Londra sa studiezi, oare cat ar costa? -activitati sociale si culturale regulate, impreuna cu alti Au Pair -suport de la o echipa cu experienta in domeniu (inclusiv telefon pentru urgente) -concediu aferent perioadei lucrate

Cerinte

varsta cuprinsa intre 17- 27 de ani fara dependenti (sot/sotie/copii) nivelul de cunostinte de limba Engleza trebuie sa fie suficient de ridicat pentru a nu intampina probleme pe perioada sederii sau in timpul studiilor experienta in ingrijirea copiilor, in general nu intentionati sa petreceti mai mult de 2 ani in UK ca Au Pair fara antecedente penale stare fizica si mentala sanatoasa

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja