Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recutam femei pentru pozitia de Mother Help in Anglia. Se semneaza contract de munca inainte de a pleca din tara pe minim 1 an de zile cu posibilitate de prelungire. Plata este intre 140 - 170GBP/saptamana; se lucreaza intre 40 -47 ore/saptamana. Principalele voastre RESPONSABILITATI constau in a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradinita, dupa caz, de a-i hrani, de a va juca impreuna cu ei si de asemenea de a face menaj usor in casa, adica sa stergeti praful, sa dati cu aspiratorul, lucruri pe care oricum le faceti si acasa. Toate aceste responsabilitati va vor ocupa circa 5-8 ore pe zi.

Cerinte

- varsta de maxim 55 ani - engleza la nivel conversational - persoana placuta, calma Costuri: - 50GBP - la inscriere - 250GBP - la acceptarea unei familii si semnarea contractului de munca inainte de a pleca din tara - bilet de avion - bani de buzunar

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja