Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

EXCELLENT MATCH JOB S.R.L. Oferte de muncă pentru Babysitter, Îngrijire Bătrâni & Schimb Cultural AU PAIR în Belgia sau Olanda *Babysitter: salariul între 750 și 1150 Euro NET pe lună (in mana dupa taxe/impozite), plus cazare & masă. *Ingrijitor/Infirmier: de la 1350 Euro NET pe luna (in mana dupa taxe/impozite), plus cazare & masă. FĂRĂ COMISION! Așteptăm cu drag CV-urile voastre. Vă mulțumim!

Cerinte

Pentru aplicații este necesar: - să iți dorești să lucrezi cu persoane vulnerabile (vârstnici) sau copii; - să oferi suport; - să fii flexibil(ă); - nivel minim al limbii engleze - mediu conversațional (B1, B2); - experiența este obligatorie, însă o recomandare reprezintă un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai