Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oras: Oriunde In Uk Tip post: Part time Beneficii: Cazare,masa,transport platit,asigurare Salariu: 350 - 500 lire Descriere job Contracte pe 12 luni Program lucru: 25 ore/saptamana + 2 nopti babysitting Dupa 12 luni obtineti drept de munca fara restrictii Familia gazda: o selectati dupa interviul cu noi, sute de familii va asteapta

Cerinte

Cerinte job Sex: feminin Maxim 27 de ani Fara dependenti Engleza: incepator Programul nostru de Au pair in UK va asigura suport local, telefon de urgenta si contact cu alte persoane inscrise in program. Alte informaţii BRGwork are peste 6 ani experienta in recrutare pentru piata internationala. Testimoniale, parerile clientilor le gasiti pe pagina noastra de facebook.com/brgwork.ro sau pe blogul nostru Costurile, etapele si alte detalii sunt incluse pe site-ul nostru la rubrica Au Pair & Caregiver- Au Pair UK

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja