Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familie din orasul Hanau, in apropiere de Frankfurt am Main - Germania solicita serviciile unei doamne/domnisoare pentru ajutor in ingrijirea a doi copii educati si iubitori – un baietel de 6 ani si o fetita de 3 ani, precum si servicii de menaj. Familia este originara din Romania, sotul medic, sotia om de afaceri. Oferta: - cazare in locuinta separata, conditii deosebite (telefon, internet), utilitatile suportate de familie; - masa asigurata de familie; - transportul platit de familie; - autoturism la dispozitie, combustibilul platit de familie; - salariu 600 euro net in primele 3 luni, apoi 800 euro net lunar; - posibilitate de angajare in cadrul unei firme germane.

Cerinte

- experienta si pricepere in cresterea copiilor mici; - fara probleme medicale; - nefumatoare; - persoana educata, ordonata, vrednica, gospodina; - apta de a invata si pune in practica regulile specifice; - optimista si echilibrata; - preferabila, dar nu obligatorie, cunoasterea limbii germane sau maghiare; - preferabil permis de conducere si experienta in conducerea autovehiculului; - fara obligatii familiale majore; - varsta maxima 38 de ani; - disponibila pe termen lung.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja