Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

 Familie cu 3 fete (5, 8, 11 ani) angajează babysitter Acest job este ideal pentru cineva care isi doreste un post pentru o perioada de minim 1-2 ani pentru a-si strange bani. Nu exista cheltuieli deoarece atat masa cat si cazarea sunt oferite gratuit alaturi de salariul lunar.  Se oferă: - contract pentru 1 an - program flexibil de 38-44 ore pe săptămâna - salariu NET 1150 euro + cazare și masă gratuite - mini-apartament propriu in curte, cu facilități

Cerinte

- disponibilă minim 1 an - sa meargă pe bicicletă - engleza mediu-conversational Personalitate: - (pro) - activă, de încredere, iubitoare și responsabilă - calmă, disciplinată, un planificator foarte bun - organizată, foarte curată și ordonată, flexibilă și creativă - dispusă să devină parte a familiei - Data de începere: Februarie 2018

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai