Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca doresti sa inveti limba Spaniola, sa mergi pe un program sigur, sa ai cazare si masa asigurata si iubesti copiii, atunci acesta este programul tau. Programul ofera drept de lucru la familie pe maxim 1 an, cel mult 25 de ore pe saptamana si 2 nopti de babysitting, este ieftin si plecarea e rapida! Beneficii: - plata neta, LUNARA de MINIM 260 euro (se modifica in functie de CE) - camera si toate 3 mesele incluse; daca ai sta in Barcelona sa studiezi, oare cat ar costa? - activitati sociale si culturale regulate, impreuna cu alti Au Pair - suport de la o echipa cu experienta in domeniu (inclusiv telefon pentru urgente) - concediu aferent perioadei lucrate

Cerinte

- varsta cuprinsa intre 18- 29 de ani - absolvent cel putin de liceu sau colegiu national, dar ar fi de preferat sa aveti si studii post liceale sau universitare - cunostinte de limba Engleza sau Spaniola - sa nu aveti dependenti (sot/sotie/copii) - experienta in ingrijirea copiilor, in general - fara antecedente penale - posesor al carnetului de conducere- optional - stare medicala si mentala sanatoasa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja