Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Pozitie : Back node Js Developer Tara : Franta Locatie : Paris Pozitii disponibile: 3 Locul de munca: Companie Media Salariu : Intre 2000-3000 Euro net pe luna ca si angajat Intre 200-350 Euro net pe zi ca si freelancer Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: nedeterminata • Posibilitatea de a lucra ca si freelancer, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : responsabilitatea candidatului, • Costul transportului este suportat de candidat, • Ore suplimentare , • Concediu platit, Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Licenta in domeniul IT • Experienta intre 1-3 ani cu Node.js • Experienta in sectorul media ca si Back node Js • Cunostinte solide de Node.js API backed by a MongoDB database si a Redis cluster • Cunostiinte de baza de MongoDB • Cunostiintele anterioare in start-up constituie un avantaj • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Constituie avantaj cunoasterea limbii franceze

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Licenta in domeniul IT • Experienta intre 1-3 ani cu Node.js • Experienta in sectorul media ca si Back node Js • Cunostinte solide de Node.js API backed by a MongoDB database si a Redis cluster • Cunostiinte de baza de MongoDB • Cunostiintele anterioare in start-up constituie un avantaj • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Constituie avantaj cunoasterea limbii franceze

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai