Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Un grup financiar bancar este in cautare de persoane vorbitoare de limba germana sau limba italiana. Procesarea corecta a tranzactilor zilnice care ii revin in aria de business in care isi desfasoara activitatea. Reconcilieaza tranzactiile de cont si efectueaza inregistrarile documentelor pentru partile implicate. Se implica activ in rezolvarea problemelor clientului companiei. Pachet de beneficii : salariu fix plus bonus de limba germana, bonuri de masa, asigurare medicala, cursuri de germana platite de companie.

Cerinte

Candidatul ideal vorbeste limba germanan sau italiana la nivel B1,isi doreste sa invete limba germana pana la nivel C sau limba italiana; Este eficient, de incredere, isi doreste sa lucreze intr-o companie multinationala Are o atitudine orientata catre client. Isi doreste un job pe termen mediu si lung Are studii liceale sau universitare Abilitati numerice si verbale.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane