Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere: - bune abilitati operare PC (Microsoft Office) - capacitate de organizare a spatiului de lucru -atitudine pozitiva, prezenta agreabila si calma -abilitati de comunicare verbala si scrisa, precum si interrelationare -capacitate de lucru sub stres si respectarea dead-line-urilor -seriozitate si responsabilitate -capacitate de planificare, organizare si prioritizare -atentie distributiva -capabila sa se implice in mai multe proiecte in acelasi timp

Cerinte

Responsabilitati si beneficii: -asigura redactarea documentelor si corespondentei de protocol -pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces -preia apelurile telefonice, faxurile, precum si e-mail-urile de interes general si le distribuie destinatarilor -intocmeste si urmareste comanda produselor de necesitate interna - mentine legatura cu furnizorii specifici -participa la pregatirea si organizarea diverselor evenimente de promovare. -mentine eficient relatia si buna comunicare cu colaboratorii si partenerii, prin telefon si prin intermediul Internetului. -urmărește, înregistrează si arhivează actele si documentele firmei.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja