Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vorbesti bine limba engleza si iti doresti un job cu program part-time si bine platit? Daca esti o persoana atenta la detalii, onesta, dinamica, reactiva si cu initiativa, esti asteptat/ a in cea mai profesionista echipa. In plus, cunoasterea limbii italiene constituie avantaj.

Cerinte

Rolul tau vizeaza: - Promovarea produselor companiei si anuntarea clientilor referitor la termenele de plata; - Oferirea de informatii comerciale si tehnice, prin telefon si e-mail; - Gestionarea evidentei inventarului: stoc de marfa, mostre, documentare si materiale comerciale; - Intocmirea facturilor in conformitate cu politica comerciala a companiei; - Realizarea saptamanala a statisticilor penru a vedea cifra de afaceri si statusul produselor vandute; - Pregatirea documentelor comerciale (buletine informative, scrisori, prezentari) si trimiterea acestora catre clienti; - Prospectarea pietei prin participarea la targuri si conventii, dar si pe diverse surse de dezvoltare (web, pagini de cautare, baza de date); - Pastrarea confidentialitatii datelor companiei. Beneficii: - Salarizarea bruta este de 2 200 RON/ luna. - Contractul de munca este pe perioada determinata de 6 luni, cu prelungire la o forma de colaborare full-time. Program de lucru flexibil. - Oportunitatea de a lucra si de a se dezvolta in cadrul unei companii renumite in comertul cu produse intermediare.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja