Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA - COMISION LA SALARIU Aveti nevoie doar de 120 euro pentru drum.  Se pleaca cu contract. Batrana de 73 ani. Schizofrenica. Merge incet, poarta pannolone dar merge si la baie pentru ca nu intotdeauna accepta scutecul. Are somn discontinuu. Ia medicamente. Trebuie ajutata la igiena personala, la imbracat, la mancat, la ridicat din pat. E in general deprimata. Trebuie multmita. Se doarme in camera cu nonna intr-un pat separat. O mai viziteaza un fiu din alta localitate care mai sta pe la ea o zi-doua. Cazarea si masa asigurate gratuit. Salariul 700 euro cu duminica si sarbatorile legale libere, sau platite in plus fata de salariu, daca se lucreaza la solicitarea sau cu acordul familiei. Postul e pe o perioada nedeterminata - se poata sta cat vreti. Daca nu faceti fata, nu va intelegeti cu persoana asistata, moare persoana asistata etc - va oferim alt loc de munca (primiti pana la 3 locuri de munca prin contract)

Cerinte

Cerintele pentru badanta - sa vorbeasca italiana - sa aiba experienta de badanta - sa fie curata - sa fie serioasa - sa stie gati mancare italiana - SA FIE DISPUSA SA PLECE FOARTE REPEDE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja