Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SOSIRE IN ITALIA IN 30 AUGUST - COMISION LA SALARIU Aveti nevoie doar de 120 euro pentru drum.  Se pleaca cu contract. O batrana de 81 ani, ictus pe stanga, robusta, nu se sprijina. Are pannolone si cateter urinar. Vine ajutata sa manance. Igiena personala si schimbatul de haine se fac la pat (atentie la igiena intima). Are piele delicata. Doarme noaptea. Se doarme in camera cu nonna intr-un pat separat dar casa e mare (deci exista posibilitate ca badanta sa aib o camera a ei). Cu batrana locuieste o sora a ei, autonoma, care ajuta badanta la gatit. Cazarea si masa asigurate gratuit. Salariu 650 euro net cu joi dupa-amiaza, duminica si sarbatorile legale care ar trebui sa fie libere dar familia are nevoie ca badanta sa lucreze si o vor plati in plus cu 40 euro/fiecare duminica sau zi de sarbatoare legala si 20 euro/fiecare dupa-masa de joi. Deci salariul total lunar va fi - 890-930 euro. Postul e pe o perioada nedeterminata - se poata sta cat vreti. Daca nu faceti fata, nu va intelegeti cu persoana asistata, moare persoana asistata etc - va oferim alt loc de munca (primiti pana la 3 locuri de munca prin contract)

Cerinte

Cerintele pentru badanta - sa vorbeasca italiana - sa aiba experienta de badanta - sa fie curata - sa fie serioasa - sa stie gati mancare italiana - SA FIE DISPUSA SA PLECE FOARTE REPEDE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja