Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA - COMISION LA SALARIU Aveti nevoie doar de 120 euro pentru drum.  Se pleaca cu contract. Batrana 72 ani, lucida, nervoasa, caracter autoritar, sta mai mereu in pat, trebuie ajutata in toate activitatile zilnice. Se odihneste. E diabetica cu insulina. Greutate normala. E cardiopatica. Igiena personala. Are scutec. Merge cu pasi mici. Ii este frica sa mearga pentru ca a cazut. Mananca de toate. Badanta are camera personala. In fiecare zi de la 8 la 14 vine o doamna sa faca curatenie. Cazarea si masa asigurate gratuit. Salariu 650 euro net cu duminica, sarbatorile legale si o 1/2 zi/saptamana la intelegere cu fata care vine la curatenie libere sau platite in plus fata de salariu, daca se lucreaza la solicitarea sau cu acordul familiei. Postul e pe o perioada nedeterminata - se poata sta cat vreti. Daca nu faceti fata, nu va intelegeti cu persoana asistata, moare persoana asistata etc - va oferim alt loc de munca (primiti pana la 3 locuri de munca prin contract)

Cerinte

Cerintele pentru badanta - sa vorbeasca italiana - sa aiba experienta de badanta - sa fie curata - sa fie serioasa - sa stie gati mancare italiana - SA FIE DISPUSA SA PLECE FOARTE REPEDE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja