Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA - COMISION LA SALARIU Aveti nevoie doar de 120 euro pentru drum.  Se pleaca cu contract. Baba 85 ani, merge incet, are alzheimer, alterneaza momente de luciditate cu momente de mai putina luciditate . Nu ii place sa se spele asa ca dimineata cand trebuie spalata poate deveni agesiva dar e mica de statura si slaba, deci nu poate face nimic badantei.Trebuie tratata cu blandete si convinsa sa se spele. Batrana tinde sa dorma mult. Se doarme in camera cu nonna intr-un pat separat. Casa e mica – are camera , bucatarie si baie. Cazarea si masa asigurate gratuit. Salariu 700 euro, duminica si zilele de sarbatoare legala, sau platite aparte daca familia cere sa se lucreze. Daca nu faceti fata, nu va intelegeti cu persoana asistata, moare persoana asistata etc - va oferim alt loc de munca (primiti pana la 3 locuri de munca prin contract)

Cerinte

Cerintele pentru badanta - sa vorbeasca italiana - sa aiba experienta de badanta - sa fie curata - sa fie serioasa - sa stie gati mancare italiana - SA FIE DISPUSA SA PLECE FOARTE REPEDE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja