Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SOSIRE IN ITALIA IN 26 august - COMISION LA SALARIU Aveti nevoie doar de 120 euro pentru drum.  Se pleaca cu contract. Batrana are peste 90 ani, e lucida, robusta, merge incet cu girello, trebuie ajutata la igiena personala, la imbracat, doarme noaptea, e linistita, poarta pannolone. Cand iese badanta baba trebuie pusa in pat. Baba e putin surda. Baba locuieste cu nepotul in varsta de 31 ani. Gestionat casa, gatit pt amandoi. Badanta are camera personala. Cazarea si masa asigurate gratuit. Salariu 700 euro net cu 2 ore libere in fiecare zi. Postul e pe o perioada nedeterminata - se poata sta cat vreti. Daca nu faceti fata, nu va intelegeti cu persoana asistata, moare persoana asistata etc - va oferim alt loc de munca (primiti pana la 3 locuri de munca prin contract)

Cerinte

Cerintele pentru badanta - sa vorbeasca italiana - sa aiba experienta de badanta - sa fie curata - sa fie serioasa - sa stie gati mancare italiana - SA FIE DISPUSA SA PLECE FOARTE REPEDE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja