Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA - COMISION LA SALARIU Aveti nevoie doar de 120 euro pentru drum.  Se pleaca cu contract. O baba de 90 ani, merge mereu insotita. Are punga pentru lipsa mare. Poarta scutec absorbant. Se odihneste dar noaptea vorbeste. Trebuie ajutata la igiena personala. Ia medicamente. Trebuie ajutata sa manance, trebuie tinuta mereu curata. Gestionat casa, gatit, eventual cumparaturi. Cazarea si masa asigurate gratuit. Salariu 600 euro cu 1 zi libera pe saptamana. Postul e pe o perioada nedeterminata - se poata sta cat vreti. Daca nu faceti fata, nu va intelegeti cu persoana asistata, moare persoana asistata etc - va oferim alt loc de munca (primiti pana la 3 locuri de munca prin contract)

Cerinte

Cerintele pentru badanta - sa vorbeasca italiana incepator - sa aiba experienta de badanta minim 2-3 luni - sa fie curata - sa fie serioasa - sa stie gati mancare italiana - SA FIE DISPUSA SA PLECE FOARTE REPEDE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja