Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne pentru ingrijire batrani la domiciliu.Se ofera contract pentru o perioada de 6 luni, cu drept de prelungire.Perioada de proba este de 15 zile. Este recomandat ca aplicantele sa cunoasca limba italiana.Cazarea si masa sunt asigurate, iar salariul lunar variaza intre 600 si 800 euro net, in functie de criterii precum: nivelul de cunoastere a limbii italiene, experienta de lucru cu persoanele varstnice si bolnave, posibilitatile FINANCIARE ale familiei persoanei care are nevoie de ingrijire.Programul de lucru: minim 9 ore/zi. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in romana si italiana+ fotografie recenta corp intreg(tinuta decenta!)Se pot obtine telefonic relatii suplimentare.

Cerinte

-doamne cu varsta cuprinsa intre 25-58 ani - cunostinte de limba italiana - experienta de lucru cu persoane varstnice si bolnave - seriozitate - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit - disponibilitate de a se prezenta la post conform cerintelor angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja