Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Selectam persoane cu experienta pentru postul de badante. Locatie: Italia, Lido di Jesolo Cerinte: experienta minim 3 luni, recomandare, nivel de limba italiana mediu. Cazare si masa asigurate. Se asigura rezidenta. Salarizare cuprinsa intre 800-1000 euro lunar, depinde de post. Zile libere pe saptaman: 1 La plecare din tara se semneaza contractul de munca. Acte necesare: cazier, adeverinta medicala, CV cu numar de referinta, copie carte identitate. Prima plecare - 2 Mai 2017 Candidatii pot aplica din toata Romania.

Cerinte

Criterii de angajare: nivel de limba italiana mediu, experienta pe un post similar minim 3 luni. Cerinte: gatit, curatenie, intretinerea casei, asistarea batranei/batranului .

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Italiana

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai