Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne/domnisoare, cu varsta maxima 55 ani pentru lucru la familii italiene, in Padova.Cunostintele de limba italiana sunt obligatorii fiind testate anterior acceptarii canditaturii. Se ofera cazare si masa gratuite, contract de munca prin cooperativa, salariu lunar net cuprins intre 840 euro (pentru ingrijirea unei singure persoane) si 930 euro (pentru ingrijirea a doua persoane).Durata contractului: 12 luni. Program de munca: 6 zile lucratoare/saptamana, o zi libera. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in romana/italiana, insotit de fotografie corp intreg recenta.

Cerinte

cerinte obligatorii: - doamne/domnisoare cu varsta maxima 55 ani - cunostinte de limba italiana nivel mediu/avansat - disponibilitate de a ingriji persoane in varsta care sufera de anumite afectiuni sau sunt imobilizate - adaptabilitate la cerintele angajatorului - disponibilitate de prezentare la post conform cerintelor angajatorului - acceptarea conditiilor de plecare la post primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja