Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familii din Caserta, Italia, angajeaza doamne/domnisoare dispuse sa asigure ingrijire la domiciliu pentru persoane varstnice. Se ofera cazare si masa gratuit.Salariul se plateste lunar, in suma de 650-750 euro net.Experienta pe post similar constituie avantaj.Sunt obligatorii cunostintele de limba italiana nivel conversational.Programul de lucru se fixeaza de familie in functie de nevoile de ingrijire ale persoanelor varstnice. plecarile la post sunt garantate si nu se plateste taxa de mediere anterior plecarii! Va asteptam aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba romana/italiana si fotografie recenta corp intreg(tinuta decenta obligatorie). Puteti obtine relatii suplimentare si telefonic.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 25 si 58 ani - cunostinte de limba italiana nivel conversational - experienta de lucru in domeniul asistentei la domiciliu a persoanelor varstnice - rabdare cu persoanele in varsta si bolnave - disponibilitate de lucru in regim de program flexibil - disponibilitate de a se prezenta la post in functie de programarea angajatorului -acceptarea conditiilor primite de la recrutor

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja