Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va doriti sa lucrati in UK in domeniul "Ingrijire persoane" ? Cautati o agentie de selectie personal international, serioasa si care nu percepe comisioane? Puteti apela la Brilliant Recruitment - lider in selectia de personal medical pe plan national si international, recomandat atat de cei mai mari angajatori din domeniu, cat si de canditati. Va oferim contracte de munca pe perioada nedeterminata si un loc de munca stabil si placut! Avem nevoie urgent de 3 Infirmieri in Marea Britanie. Plecarile sunt intr-o saptamana. Nu percepem comisioane de mediere.

Cerinte

Este necesar sa aveti cunostinte de Limba engleza la nivel mediu. Varsta maxima 53 de ani. Se solicita calificare in domeniul medical, precum: infirmier, asistent medical, kinetoterapeut.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja