Detalii loc de munca

Descrierea jobului

E timpul sa ne gandim la mare, la soare si la un job cu remuneratie mare. Clientul nostru, un renumit restaurant din Eforie Nord, deschis tot timpul anului, isi mareste echipa cu un barman si 4 ajutori de ospatari. Restaurantul este situat chiar pe malul marii, avand un design modern si un meniu atent selectionat pentru cele mai exigente gusturi. Beneficii Candidatilor ideali, cu abilitati de comunicare foarte dezvoltate, placuti si care au capacitatea de a invata foarte bine produsele restaurantului, li se ofera: pachet salarial atractiv- negociabil la interviu; loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata; posibilitate de perfectionare din punct de vedere profesional. un loc de munca intr-un restaurant de lux, unde serviciile ireprosabile sunt apreciate

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Responsabilitatile barmanului, cu o experienta de minim un an in domeniu, sunt: deservirea bauturilor alcoolice si nealcoolice; administrarea stocului de bauturi; inregistrarea vanzarilor; intocmirea necesarului si a inventarului; pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca. Ajutorii de ospatari, cu experienta in domeniu si vorbitori de limba engleza la nivel mediu, trebuie sa: preia comenzile de la client intr-o maniera profesionista; ofera informatii competente cu privire la felurile de mancare si bauturile din meniu; ofera servicii ireprosabile de servire a clientilor; intocmesc si incaseaza facturi.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja