Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

ESTI INTERESAT/A SA LUCREZI CA BARMAN/OSPATAR IN ANGLIA? Avem o oferta fantastica, un contract ce va aduce pe langa o experienta de viata fantastica, un mediu de lucru excelent, posibilitate de promovare, dar si posibilitatea de a trai in UK minim 12 luni. Se lucreaza in hotel - restaurant in zona Midlands UK . Nu aveti de platit cazare in avans, nici depozit la cazare, traducerea actelor gratuit la dosar, reducere la restaurante, posibilitatea de a pleca in cuplu sau grupuri de prieteni, contract pe minim 12 luni cu posibilitate de prelungire. Doar 10 locuri disponibile! Se lucreaza in hoteluri din zona Midlands UK . UN LOC POATE FI AL TAU, DACA NE CONTACTEZI CHIAR ACUM SA STABILIM UN INTERVIU! DATA DE INCEPERE IMEDIATA, se stabileste la interviul cu cei din Anglia. Intrebari si raspunsuri: - cu cat sunt platit (a)? Plata este 7,50 lire/ora pentru persoanaele care au 25 ani si peste, pentru persoanele sub 25 ani plata este 7,05 lire/ora - primesc cazare? Da, este 65 lire/saptamana in camera single. Cazarea este in Stoke on Trent. La cazare primiti un set de lenjerie de pat, wifi gratuit, nu se cere garantie la cazare - de cati bani am nevoie ca sa plec? 340 lire+ bilet de avion+ bani de buzunar - putem sa fim plasati in grupuri? da, daca experienta este similara AVANTAJE: nu se solicita garantie sau avans pentru cazarea participantilor (si in Romania ati achita garantie la luarea unui imobil in chirie) incepeti sa lucrati imediat la sosire in UK costul de cazare vi se trage din salar semnezi oferta inainte de a place din tara minim 30 ore pe saptamana asigurate prin contract + posibilitatea de a face ore suplimentare. Venitul fiind in functie de numarul de ore lucrate. training platit wi-fi gratuit intrare gratuita in parc si acces gratuit la toate atractile parcului (costul normal al unui bilet este peste 40 lire/intrare!) 25%reducere la toate restaurantel si barurile parcului aveti sansa de a pleca in cuplu/grupuri de prieteni mediul de lucru este unul placut si bazat pe colaborare imbunatatirea cunostintelor de limba Engleza asistenta cu obtinerea NINO asistenta cu deschidrea contului bancar suport local pe perioada sederii in UK posibilitatea de a devenit angajat permanent sau promovare Interviurile se organizeaza personal, fie prin skype, fie la sediul din Cluj Napoca

Cerinte

-nivel mediu/conversational al limbii engleze -varsta de peste 18 ani -experienta nu este necesara, insa este un plus -fire sociabila, responsabila, muncitoare

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai