Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca REcruitment SRL. recruteaza barmani pentru Hoteluri din Anglia Oferta salariala: se ofera salariul minim pe economie din Marea Britanie: 6,70 Lire/ora -Se lucreaza 40 de ore/saptamana -Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din salariu. Descriere: • Asigura si mentine, ca parte a echipei servicii de prima clasa pentru toti oaspetii • Rezolva toate problemele care apar cu promptitudine si eficienta • Serveste clientii si discuta cu clientii in mod prietenos si profesional • Va face parte dintr-o echipa profesionala • Creeaza o atmosfera calda, prietenoasa si primitoare pentru toti clientii • Prepara si serveste bauturi de la bar • Preia si serveste comenzi de bautura la mese • Utilizeaza in mod exact casa de marcat in timpul programului, cat si la deschidere si la inchidere • Foloseste in mod efficient aparatele si le curata complet • Desfasoara toate sarcinile in conform legii din Marea Britanie • Curata zilnic terasa si barul si mentine curatenia • Verifica si preia livrarile pentru bar conform regulilor • Curata zapada si gheata de pe terasa cand este necesar

Cerinte

Cei care doresc sa aplice pentru acest job trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -cunostinte de limba Engleza la nivel conversational spre avansat -experienta in domeniu -persoana sociabila, vesela, comunicativa

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja