Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa ai o vacanta de neuitat si sa castigi bani in acelasi timp? NOI avem solutia! Avem nevoie de 2 barmani-ospatari (fete sau baieti) pentru a intregi personalul necesar sezonului 2016, in CIPRU! Locul de munca este intr-un sat de vacanta cu teresa si piscina, in apropiere de orasul Limassol! Trimite-ne CV-ul cat mai repede posibil si poti sa fii chiar tu cel selectat. Interviurile vor avea loc direct cu angajatorul din Cipru in sistem skype. Beneficii: - cazarea este asigurata de catre angajator gratuit; - se ofera 3 mese/zi gratuit; - contractele de munca se semneaza pe perioada sezonului de vara(pana in octombrie) -salariul este de 600 de eur net/luna + bacsis Candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba engleza cel putin la nivel conversational iar experienta pe un post similar este un avantaj! Nu percepem taxe sau comisioane!!! Aplicati si veti fi contatati in cel mai scurt timp! Mult succes! Echipa Divaexim Jobs

Cerinte

- limba engleza la nivel mediu - persoana serioasa, amabila, de preferat cu experienta minima in domeniul acesta - disponibilitate de plecare imediata - disponibilitate de a lucra pana cand se incheie sezonul (octombrie)

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja