Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de Barman-Ospatar ( Fete ). Candidatele vor lucra in cadrul unei cafenele din Germania si vor avea activitati precum : -preluarea comenzilor; -realizarea activitatii de servire; -promptitudine in servirea clientilor; -mentinerea standardelor si procedurilor de igiena la un nivel inalt; -curatenia si intretinerea echipamentelor din dotare; -colaborarea interdepartamentala cu toate celelalte departamente in scopul imbunatatirii nivelului de satisfactie a clientilor si a oaspetilor. Facilitati : Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire de comun acord cu angajatorul ; Se ofera cazarea ( +utilitatile) gratuit de catre angajator; Program de lucru si salarizare : Se vor lucra 8 ore / zi si 6 zile / saptamana , 1 zi va fi libera pentru odihna . Salariul oferit este de 850 euro / luna - cu posibilitate de marire dupa 3 luni lucrate. Nu sunt necesare cunostintele limbii germane , insa prezsinta avantaj. Candidatele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediu cu un Cv : Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 , Tulcea.

Cerinte

Candidati de sex feminin, Varsta cuprinsa intre 20 si 35 ani , Stare buna de sanatate , Fara antecedente penale, Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor,

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja