Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred – H.R. Agency desfasoara cu succes programe de munca in domeniul HOTELIER-RESTAURANTE in Germania; Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic persoanelor interesate chiar daca nu au calificare. Insa, se cere un grad minim de experienta si cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. Datorita stranselor relatii cu angajatorii din domeniul hotelier, numarul ofertelor de munca si a candidatilor plasati lunar este in continua crestere. Locurile de munca vacante in acest moment sunt urmatoarele: -Barmani-Ospatari ( doar pentru persoanele de sex feminim); Locatia locurilor de munca este : Worms, Germania Se asigura contract pentru perioada minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Se asigura cazare gratuit de catre angajator. Salariul se plateste lunar 850 Euro + Tips. Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-9 ore de munca/zi. Cerinte minimale: - persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 35 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel conversational constituie avantaj - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale. Se organizeaza interviu cu angajatorul pentru fiecare post in parte. Persoanele interesate sunt rugate sa vina cu un CV la sediul agentiei : Strada Pacii ,Nr.3,Bl.S2,Sc.B ap.3(langa floraria de la Egreta).Tulcea Program relatii cu clientii : 09:00-18:00 de luni pana vineri.

Cerinte

Experienta de munca anterioara pe un post similar ; Limba engleza / germana nu este necesara insa constituie avantaj ; Varsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani ; Stare de samatate buna.

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja