Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Ospatarita ce va lucra la o renumita cafenea din Corsica. Persoana ideala trebuie sa fie dinamica, cu spirit de echipa, prezentabila, naturala si motivata. Cunostintele de limba Franceza la nivel cel putin conversational nu trebuie sa lipseasca. Beneficii Colectiv tanar si dinamic. Tinuta asigurata de catre angajator. Salarizarea de 1500 euro brut/luna. Cazarea in suma de 600 euro/luna va este oferita Gratuit. Posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante.

Cerinte

Persoana selectata se va ocupa de: -preluarea comenzilor intr-o maniera profesionista si eficienta; -servirea meniurilor si debarasarea meselor; -asigurarea curateniei restaurantului; -asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata. De asemenea se va promova si o marca de sampanie.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja