Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Plecare in Spania pentru 10 barmanite cu virsta 20-35 ani. -Se lucreaza in restaurante si baruri,pentru barmanite cu experienta in domeniu,serioase,cinstite,corecte,vorbitoare de limba Spaniola nivel de conversatie. -Se plateste 25 euro pentru zile normale si 30 euro la sarbatori+comision din vanzare cu un maxim de 25 de zile muncite. -Contract de munca -cazare -masa -transportul Romania -Spania se plateste de aplicanta si i se restituie contravaloarea biletului de autocar sau avion (pe baza biletului )in momentul ajungerii la destinatie.

Cerinte

Trimiteti cv-ul cu foto in picioare(cv-urile fara foto nu v-or fi luate in considerare) Cv-urile barmanitelor ce corespund cerintelor partenerului Spaniol v-or fi contactate de agentia din Tg-jiu. Taxa consultanta: -500lei pentru agentia din Tg-Jiu dupa ce persoana a fost selectata de partenerul Spaniol.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja