Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Beauty Adviser-ul la Ferrarucci Germany: - promoveaza si vinde produsele cosmetice din locatia in care se desfasoara activitatea; - identifica nevoile clientilor si ii ajuta prin realizarea de recomandari individuale; - opereaza casa de marcat cash/credit; - lucreaza in ture si in zilele de weekend; - gestioneaza marfa si se asigura ca nu exista lipsuri; - realizeaza actvitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, etc: - pastreaza spatiul de lucru placut si curat.

Cerinte

Candidatul ideal - constituie avantaj experienta in domeniul beauty, make-up; - studii medii ( liceu- diploma de bacalaureat - studiile superioare reprezinta un avantaj ); - experienta in vanzari - domeniul comertului cu amanuntul; - cunostinte medii de utilizare a calculatorului si implicit a programelor aferente ( ex: Microsoft, Excel/ Word ); - cunoasterea unei limbi straine - nivel mediu ( ex: engleza); - aspect ingrijit, placut; - seriozitate, responsabilitate; - orientare spre client; - abilitati de comunicare si relationare interpersonala, perseverenta.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai