Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Belgia Angajam un ELECTROMECANIC CU ATESTAT COTECH. Activitatea se va desfasura intr-un atelier al unei reprezentante auto cu renume. Responsabilitati: • Execută lucrările de electromecanica conform comezilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru și folosind corect echipamentele, sculele speciale și dispozitivele destinate desfășurării activității, conform documentației tehnice la autovehicule • Diagnosticheaza, prin efectuarea de proceduri specifice de masurare si testare, disfunctionalitatile la sistemul electric, identifica cauza aparitiei lor si stabileste solutia optima din punct de vedere tehnic, calitativ si economic. • Reparatii auto

Cerinte

• Obligatoriu - certificat COTECH valabil • Experiență în lucrări de reparații la sistemele electrice (în cadrul unui atelier service), minimum 2 ani pe un post similar; • Cunostinte de diagnoza; • Abilităti de lucru în echipă; • Capacitate de rezistentă la stress Beneficii: • mediu de lucru stabil • misiune de lunga durata • pachet salarial ce poate ajunge la suma de 2000 euro/ net/ lunar • cazarea si transportul asigurat

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja