Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Betonist pulverizator Numărul de posturi disponibile: 8 (2 din fiecare) 2 candidati pentru pulverizare de beton, pentru metoda umedă și uscată. 2 candidati pentru Malaxoare de beton 2 candidati cu experienta cu lucrul cu beton / construcție 2 soferi de camioane, cu experiență în beton / construcție Echipe de cate 4candidati, unul din fiecare echipa sa detina o masina personala. Perioada contractala este de minim 6 saptamani pana la 6 luni. Data incepere 16 martie 2016 Locatia Velsen Olanda Salariu net 450 euro/saptamana 1800euro/luna Minumul de ore lucrate 37,5 h/saptamana Ore suplimentare pana la 8 ore pe saptamana Cazarea asigurata de angajator Program de lucru: 6 zile pe săptămână, se lucrează în 2 sau 3 schimburi Capacități și abilități necesare: Cel puțin 3 ani de experiență relevantă de muncă Certificate: VCA Carnet de conducere Cat B Limbi straine: engleza sau germana la un nivel conversational

Cerinte

Lucrarea va avea loc în întregul tunel al proiectului. O echipă va avea un camion cu o remorcă mică pe care este instalat aparatul de pulverizare. Camionul conduce încet prin tunel pentru a pulveriza pereții tunelului acolo unde este necesar. 2 persoane pentru pulverizatoare de beton, pentru metoda umedă și uscată. Este necesară experiență cumetoda umeda și metoda uscată prin pulverizare de beton. Metoda umedă utilizează o mașină de pulverizare din beton , în care se toarnă betonul umed (pre amestecat) mortar. Metoda uscată folosește o mașină , în care se toarnă mortar uscat. Amestecarea mortarului se face de către aparat prin intermediul unei conexiuni de apă. Ambele metode folosesc presiunea aerului de pulverizare a betonului împotriva suprafețelor, determinându-l să rămână din cauza presiunii ridicate. 2 persoane pentru Malaxoare de beton, va fi responsabil pentru amestecarea betonului utilizat cu metoda de pulverizare. 2 ajutoare cu experiență de lucru cu beton / construcție. Acestea vor fi responsabili cu mixer și pulverizatorul cu toate sarcinile. De la curățarea locului de muncă, aducând materiale de aprovizionare, precum și orice alt ajutor are nevoie echipa. 2 soferi de camioane, cu experiență în beton / construcție. Șoferul va opera

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana, Engleza

8 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja