Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie belgiana cu domeniul de activitate in analiza, intretinerea si repararea de masini rotative. In cadrul companiei functioneaza un departament de montare, demontare, atelier mecanic si bobinatori. Aceasta companie este specializata in motoare Siemens Responsabilitati: •lucrul cu motoare electrice (in special Siemens); •citirea instructiunilor de lucru si a desenelor tehnice pentru a determina reparatiile care sunt necesare; •dezasamblarea partilor defecte in vederea efectuarii reparatiilor; •reasamblarea partilor electrice ale motorului; •pregatirea raporturilor de calitate; •localizarea si pozitionarea partilor electrice si electronice in pozitia originala; •folosirea uneltelor pentru diagnosticare; •efectuarea de masuratori (rotatii, vibratii etc.); •verificarea partilor mecanice •repararea partilor avariate. Avantaje: Salariu net de 1330 Euro/luna •Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana; •Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana; •Acces gratuit la internet in locul in care sunteti cazati; •Bonusuri, in conformitate cu legea belgiana; •Haine de lucru si incaltaminte de protectie. •Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro

Cerinte

Cerinte •Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivelconversational; •Detinerea de masina personala si carnet de conducere; •Experienta in lucrul cu motoare de 30KV sau mai mari prezinta un avantaj. Minim 5 ani experienta recenta in domeniu Limbi straine: engleza sau germana – nivel conversational

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja