Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Elvetia

Descrierea jobului - Elvetia

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L. recruteaza o femeie pentru postul de bona/babysitter pentru o familie de romani din Elvetia! Oferta: Salarizare: 1000 Franci elvetieni Cazare, masa oferita gratuit de catre familie Costul biletului de avion se deconteaza Transport gratuit de la aeroport la familie Familie de romani stabiliti in Elvetia Va trebui sa aveti grija de un copil de 1 an si 7 ani

Cerinte

Se cauta o doamna iubitoare de copii Nu se cere nici o limba straina Atributii: Ingrijirea si supravegherea copiiilor • Trezirea copiiilor dimineata si pregatirea copiilor de mers la scoala • Insotirea copiiilor cand merg la scoala sau daca au diverse activitati extrascolare • Intretinerea curateniei in camerele copiilor si la locul de joaca • Mentinerea curateniei in casa in care lucreaza si locuieste • Spalarea hainelor copiiilor • Pregatirea meselor cand copiii trebuie sa manace • Pregatirea copiiilor de culcare

1 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai