Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate, acreditata de Inspectoratul Teritorial de Munca, selecteaza candidate pentru postul de: BONA pentru 2 copii in insula Rhodos, GRECIA RESPONSABILITATI: Ingrijirea si supravegherea celor 2 copii. Program de lucru: 8-9 ore/zi, 2 zile libere/luna Bona poate lucra si part-time ca angajata a hotelului in care va sta in momentul in care nu va mai avea grija de cei 2 copii. OFERTA: Norma intreaga; Contract individual de munca salariu: 600 Euro net/luna; salarizare fixa cazarea si masa asigurate de angajator (bona va sta in cadrul unui hotel cu cei 2 copii); plecare rapida

Cerinte

CERINTE: Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Mai putin de 1 An Varsta minima preferata: 19 Varsta maxima preferata: 28 ALTE CERINTE: Candidatele trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel mediu/bun; Limba greaca constituie avantaj la selectie; Se accepta persoane de sex: Feminin COSTURI CANDIDAT: Tarif de procesare dosar: 360 RON. Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni: 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.  Bilet avion. Bani de buzunar.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja