Detalii loc de munca - S.U.A.

Descrierea jobului - S.U.A.

Agentia NANNA recruteaza bona interna pentru familie vorbitoare de limba romana, in centrul orasului Hollywood, SUA. Familia are 3 copii: 4 ani (baiat) 2 ani (fata si 1 an (baiat). Copii sunt activi, energici, perfect sanatosi. Copilul de 4 ani merge la gradinita de luni pana vineri de la 9.00 la 15.00/17.00. Copii mici sunt acasa cu bona. Bona va vorbi limba romana. Engleza nu este necesara. Familia calatoreste in SUA, are viata activa sociala, bona ii va insoti. Conditii de cazare: camera proprie spatioasa. Baia este impartita cu a copiilor. Candidatul ideal: experienta de bona interna, prezenta placuta, agreabila, fire activa, nefumatoare, nu consuma alcool. Viza turistica SUA, insa nu este obligatoriu. Familia preia cheltuielile obtinere viza SUA.

Cerinte

Sarcini: -exclusiv sarcini care tin de copii: supraveghere, urmat program copii, menaj si gatit pentru copii, hranit, etc. Program: 6 zile lucrate / saptamana. Program zilnic: de la 8.00 la 20.00. Salariu: 1400-1600 $. Cazare, masa, bilete de avion dus intors, cheltuieli asigurate pe toata durata sederii. Colaborare 6 luni lucrate / 6 luni pauza si revenire. Candidatele interesate sunt rugate sa contacteze agentia pe mail sau telefonic.

1 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja