Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma 1HR. ro recruteaza o bona cu sau fara experienta ca bona, dar cu experienta ca mama. Avantaj experienta pediatrie pentru un nou nascut, zona Lacul Tei. Cerinte: - vorbitoare de limba engleza sau franceza (avantaj germana); - studii superioare; - disponibila pentru weekend (rar). Program de lucru: L- Vi, 9. 00 - 19. 00 Salariul: 2000 - 2500 lei/ luna. Sunati: L- Vi, 9. 00 - 17. 00.

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja