Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Iti plac copii si doresti sa lucrezi ca si bona in Anglia, Kent? O familie din Kent, Anglia cauta bona pentru cei doi baieti Toby (4 ani) si Jack (2 ani). Despre Kent: Kent de multa vreme este considerata ca fiind una dintre cele mai frumoase regiuni din Anglia. A fost supranumita “Gradina Angliei”, datorita atmosferei idilice, castelelor medievale, fermelor si livezilor de aici. Kent se mandreste cu orase istorice, sate vechi, castele, gradini salbatice si casele de la tara importante din punct de vedere istoric. Kent se afla in partea de sud - est a Angliei, foarte aproape de centrul Londrei la 20 de minute de mers cu trenul. Beneficii: - NU PERCEPEM COMISION SAU TAXE! - Venitul net pe luna aproximativ 900 lire - Nu ai de platit cazare si masa, acestea sunt oferite de familie. Vei avea camera ta cu baie proprie, WiFi in camera (trebuie doar sa iti duci laptopul sau tablet cu tine), TV. Daca ar trebui sa iti cauti tu chirie in aceasta zona te-ar fi costat in jur de 380 lire/luna + depozit la cazare. Insa cu aceasta oferta ai scapat de o grjia. Nu trebuie sa te gandesti in fiecare luna cand primesti salariul ca trebuie sa mai platesti chiria si facturile. - Nu ai de platit transport – acesta in Anglia te-ar mai fi costat 100 – 150 lire/luna. - Concediu 28 de zile pe an - Se lucreaza 45 de ore /saptamana, orele suplimentare sunt platite cu 4.5 lire/ora - Minim 1 zi libera/saptamana Responsabilitati: - Supravegherea copiilor - Dus si adus baiatul cel mare de la gradinita - Insostirea copiilor la activitati precum tenis si innot - Ajutat cu pregatirea cinei - Menaj - Iesit in parc, plimbari

Cerinte

Cerinte: - Limba engleza nivel mediu/conversational - Experienta cu copii, nu se ia in considerare experienta cu proprii copii - Persoana rabdatoare sic alma - Sa iti placa sa lucrezi cu copii

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai