Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o familie cu mama romanca din orasul-statiune Marabella (Costa de Sol), pe litoralul sudic al Spaniei, o doamna /domnisoara delicata si dedicata, cu experienta, pentru a ajuta mama la ingrijirea unei fetite de 4 luni si a unui baietel de 2 ani, precum si la menajul in locuinta. Mama este acasa in cea mai mare parte a timpului. Oferta: - cazare in apartament separat, cheltuielile suportate de familie; - masa, transport asigurate de familie; - salariu initial 800 euro lunar net.

Cerinte

- experienta cu copii mici; - fara probleme medicale; - nefumatoare; - persoana educata, ordonata, vrednica; - blanda, calma, rabdatoare, rezistenta la stres; - apta de a invata si pune in practica regulile specifice; - optimista si echilibrata; - este preferabila cunoasterea limbii spaniole; - este preferabila detinerea permisului de conducere; persoana angajata va avea masina la dispozitie pentru a vizita statiunea si a merge pe plaja, daca doreste; - disponibilitate pe perioada indelungata.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja