Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam o doamna/domnisoara dedicata, cu experienta, pentru a ajuta mama la ingrijirea unei fetite de 7 luni si a unui baietel de 2 ani si 3 luni. Mama este acasa in cea mai mare parte a timpului. Familia este din Romania, dar locuieste in orasul-statiune Marbella (Costa de Sol), pe litoralul sudic al Spaniei si vine in tara la 3-4 luni. Oferta: - cazare in apartament separat, cheltuielile suportate de familie; - masa, transport asigurate de familie; - salariu 800 - 1000 euro lunar net.

Cerinte

- experienta dovedita cu copii mici; - fara probleme medicale; - persoana educata, ordonata, vrednica; - blanda, calma, rabdatoare, rezistenta la stres; - apta de a invata si pune in practica regulile specifice; - optimista si echilibrata; - este preferabila detinerea permisului de conducere; persoana angajata va avea masina la dispozitie pentru a vizita statiunea si a merge pe plaja, daca doreste; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja