Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O familie din Romania, aflata in momentul de fata in Bucuresti, solicita serviciile unei doamne/domnisoare cu experienta pentru ingrijirea a doua fetite gemene, in varsta de 3 ani si jumatate, in zona orasului Alicante din Spania. Copiii urmeaza sa fie inscrisi, in Spania, la gradinita cu program prelungit. Oferta: - contract de munca pe perioada nedeterminata; - cazarea si masa asigurate de angajator; - transportul asigurat de angajator; - salariul negociabil.

Cerinte

- experienta si placerea de a se ocupa de copii mici; - fara probleme medicale, fara antecedente penale; - persoana educata, ordonata, vrednica; - blanda, calma, rabdatoare; - apta de a invata si pune in practica regulile specifice; - optimista si echilibrata; - creativa, comunicativa, capabila sa stimuleze copiii in dezvoltarea intelectuala; - varsta 30 – 50 de ani; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja