Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - S.U.A.

Descrierea jobului - S.U.A.

Agentia NANNA recruteaza o bona interna pentru a lucrat cu baietel de 4 ani. Bona poate fi cu sau fara viza SUA. Familie de romani. Zona: Este vorba despre regiunea Great Neck, o suburbie a New Yorkului, o casa pe malul marii, cei 3 membrii ai familiei si animalele de companie (caine si pisica). Copil: Copilul are 4 ani si parintii doresc sa bona sa vorbeasca doar romaneste cu copilul. Insa va trebui ca persoana aleasa sa cunoasca engleza la nivel de conversatie ca se poata integra in SUA. Salariu: Salarul este de 1.000 USD pe luna, cazare si masa asigurate. Durata maxima pe care bona o poate sta in State este de 6 luni. Insa familia in ianuarie va pleca pentru o prioada in Asia si se vrea ca doamna sa ii insoteasca.

Cerinte

E nevoie de ingrijire copil si menaj usor. Limba engleza - conversational; Viza SUA (ideal cu viza de SUA, insa nu obligatoriu); in cazul in care candidata nu are viza de SUA, familia asigura cheltuielile obtinerii vizei. Disponibilitate calatorii; Experienta anterioara - 1-2 ani;

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai