Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Familie de incredere cauta o bona seriosa langa 2 copii. Familia locuieste in Insula Jersey. ( insula este situata in Canalul Manecii intre Anglia si Franta). Se cauta o persoana care sa stea 2 zile pe saptamana cu copiii, pentru ca in restul saptamanii copiii sunt la gradinita. Remuneratia saptamanala pentru cele 48 de ore lucrate este de 200 de lire net. Familia ofera cazare si masa gratuita. Specificam ca acest job este unul pe baza de contract pe o perioada de 1 an cu condediu platit de 4 saptamani pe an. Agentia noastra NU percepe taxa de mediere sau alte comisioane. Cheltuieli de transport: familia contribuie insa nu plateste integral! Pentru detalii va rugam sa ne contatctati:

Cerinte

Cerintele pentru acest post sunt urmatoarele: - lb. engleza ( nivel mediu) - rabdare cu copii - carnet de conducere cat. B - si nu in ultimul rand seriozitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai