Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza Bona-menajera in Franta,cu detasare. Beneficii: • NU PERCEPEM COMISION; • Cazare,masa si transport, asigurate de angajator; • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire; • Salariu atractiv; • Plecarea este imediata; Cerinte: • Experienta minim 5 ani pe un post similar; • Obligatoriu Permis de conducere categoria B; • Avantaj experienta in Franta; • Obligatoriu limba franceza,nivel conversational; • Avantaj limba engleza,nivel conversational; • Supraveghere 3 copii cu varsta cuprinsa intre 3 si 8 ani; • Informarea zilnica a parintilor cu privire la evolutia copiilor sau aparitia unor situatii deosebite; • Ingrijirea copiilor: dus-adus de la scoala, activitati de dezvoltare,educare,activitati artistice/sportive/culturale,conform cu indicatiile parintilor; • Desfasurarea activitatilor de menaj usor; • Persoana tanara, dinamica,comunicativa, serioasa si responsabila. • Nefumatoare,fara probleme de sanatate. • Recomandarea constituie un AVANTAJ;

Cerinte

• Experienta minim 5 ani pe un post similar; • Obligatoriu Permis de conducere categoria B; • Avantaj experienta in Franta; • Obligatoriu limba franceza,nivel conversational; • Avantaj limba engleza,nivel conversational; • Supraveghere 3 copii cu varsta cuprinsa intre 3 si 8 ani; • Informarea zilnica a parintilor cu privire la evolutia copiilor sau aparitia unor situatii deosebite; • Ingrijirea copiilor: dus-adus de la scoala, activitati de dezvoltare,educare,activitati artistice/sportive/culturale,conform cu indicatiile parintilor; • Desfasurarea activitatilor de menaj usor; • Persoana tanara, dinamica,comunicativa, serioasa si responsabila. • Nefumatoare,fara probleme de sanatate. • Recomandarea constituie un AVANTAJ;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza, Engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja