Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Acceda - firma de plasare de personal fara comisioane - ofera locuri de munca in Bucuresti de: - bona / bone / babysitter; - menajera / menajere; - ingrijire bolnavi / batrani. Prin noi va puteti gasi un loc de munca de bona / menajera / ingrijire batrani FARA SA PLATITI NICIO TAXA SI NICIUN COMISION.

Cerinte

- experienta pe un post similar / inclinatie nativa pentru a lucra in domeniu - in putere, cu experienta de viata - curata - respectuoasa - responsabila - de incredere Persoanele interesate sa lucreze in Bucuresti sunt rugate sa trimita CV la officeatacceda.ro. Persoanele interesate sa lucreze in orice locatie din tara sau din strainatate sunt invitate sa isi completeze CV pe site-ul de recrutare BonaMenajBatrani.ro, pentru a putea fi contactate direct de familiile angajatoare.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai