Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam personal pe domeniile de menaj, baby-sitting si ingrijire batrani, pentru familii deosebite din Bucuresti. Programe de lucru oferite: - full-time: 8 - 10 ore/ zi, de Luni pana Vineri; - part-time: 2 - 3 zile lucratoare/ saptamana; - intern: cazare, hrana si transport asigurate de angajator. Activitatea se va desfasura in conditii exceptionale. Beneficii: decontare transport, contract de munca perioada nedeterminata. Salariul lunar va fi discutat si negociat in functie de experienta anterioara a candidatului. Programari interviu la numerele de telefon indicate sau trimite CV si te contactam noi.

Cerinte

Candidatul ideal: - experienta anterioara (reprezinta avantaj) - cunoasterea unei limbi straine (reprezinta avantaj), - persoana proactiva, responsabila, interesata de o colaborare pe termen lung.

25 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai