Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta exceptionala! Selectam bona pentru o familie cu gemeni in varsta de 4 luni din Paris. Castiguri intre 1000 - 1500 Euro/luna, cazare si mese asigurate gratuit de familia gazda. Plecare foarte rapida! Responsabilitati Principalele responsabilitati constau in a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradinita, dupa caz, de a-i hrani, de a se juca impreuna cu ei si de asemenea, de a face menaj usor in casa, adica sa stearga praful, sa curete cu aspiratorul, etc... Program de lucru - Minimum 40 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana. - 5-6 zile de lucru / saptamana - 1-2 zile libere / saptamana Cerinte Este nevoie de o persoana responsabila, organizata, sociabila si prietenoasa. Se cere o doamna cu experienta cu copii mici/bebelusi, care sa cunoasca limba engleza si/sau franceza la nivel mediu cel putin. Beneficii Oferite - Salarizare intre 1000 si 1500 Euro/luna - Cazare si masa asigurate gratuit - Vacante si excursii cu familia gazda Profita acum!

Cerinte

Este nevoie de o persoana responsabila, organizata, sociabila si prietenoasa. Se cere o doamna cu experienta cu copii mici/bebelusi, care sa cunoasca limba engleza si/sau franceza la nivel mediu cel putin.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja